Model 3EGDa-550
Debit maxim (m3/h: 2.1
Putere (kW) 0.55
Coloana de apa (m) 100
Presiune maxima (bar) 10
Racord: 1”
Monofazica: 220-240V 50Hz
Diametru: ∅ 76 mm ( 3 toli )
Lungime pompa (mm) 550
Corp: otel inoxidabil
Bobinaj: cupru
Lungime cablu: 10 m
Alimentare: monofazica, 220V-50Hz
<p&g
Analiza prețului
Magazine și disponibilitate
Pompa submersibila inox cu surub ( snec ), apa curata, 3EGDA-550, Gmax, 550W, 35 l/min, H ref. 100m este urmărit la micul-meserias.ro/. Prețul și stocul se reconfirmă automat la intervale scurte. Pentru a finaliza comanda, te redirecționăm spre site-ul magazinului ales — DeBuget nu procesează plăți și nu gestionează livrarea.