Specificatii tehnice:
Cod 7009156
Model EGDA1.8-50-0.50
Debit maxim (m3/h)2.5
Putere (kW) 0.55
Coloana de apa (m) 80
Presiune maxima (bar) 8
Racord: 1”
Monofazica: 220-240V 50Hz
Diametru: ∅ 100 mm ( 4 toli )
Lungime pompa (mm) 530
Corp: otel inoxidabil
Bobinaj: cupru
Lungime cablu: 10 m
Alimentare: monofazica, 220V-50Hz
Temperatura maxima a apei: 35°С
Protectie: IP68
Viteza de rotatie: 2850 rpm
Analiza prețului
Nu avem un preț disponibil în stoc pentru un verdict util.
Magazine și disponibilitate
Pompa submersibila inox cu surub ( snec ), apa curata, EGDA1.8-50-0.50, Gmax, 550W, 45 l/min, H ref. 80m este urmărit la micul-meserias.ro/. Prețul și stocul se reconfirmă automat la intervale scurte. Pentru a finaliza comanda, te redirecționăm spre site-ul magazinului ales — DeBuget nu procesează plăți și nu gestionează livrarea.