Model 2.5QGDA550-100
Debit maxim (m3/h) 2.1
Putere (kW) 0.55
Coloana de apa (m) 100
Presiune maxima (bar) 10
Racord: 1”
Monofazica: 220-240V 50Hz
Diametru: ∅ 68 mm ( 2 1/2 toli )
Lu
Analiza prețului
Magazine și disponibilitate
Pompa submersibila apa curata din inox, 2.5QGDA550-100 Gmax, 550W, 35 l/min, H ref. 100m este urmărit la micul-meserias.ro/. Prețul și stocul se reconfirmă automat la intervale scurte. Pentru a finaliza comanda, te redirecționăm spre site-ul magazinului ales — DeBuget nu procesează plăți și nu gestionează livrarea.