Specificatii tehnice:
Cod 7006909
Model 2QGDA550-0.25
Debit maxim (m3/h)1.4
Putere (kW) 0.55
Coloana de apa (m) 70
Presiune maxima (bar) 7
Racord: 3/4”
Monofazica: 220-240V 50Hz
Diametru: ∅ 52 mm ( 2 toli )
Lungime pompa (mm) 777
Corp: otel inoxidabil si alama
Bob
Analiza prețului
Magazine și disponibilitate
Pompa submersibila apa curata din inox, 2QGDA550-0.25 Gmax, 550W, 25 l/min, H ref. 70m este urmărit la micul-meserias.ro/. Prețul și stocul se reconfirmă automat la intervale scurte. Pentru a finaliza comanda, te redirecționăm spre site-ul magazinului ales — DeBuget nu procesează plăți și nu gestionează livrarea.