Capacitatea: 2200VA/1200W
Factorul de putere: 0.55
Intrari:
Gama tensiunii: 170-280 VAC ±7%
frecventa: 50 Hz sau 60 Hz
Iesiri:
tensiunea Nominala: 230 VAC
Reglementarea tensiunii: ±10%
Detalii tehnice:
Timp de transfer:4-8 ms
Capacitatea de suprasarcina: N/A
Incarcator: 1.2 A
Indicatori LCD:
Eficienta:
Mod normal: 95.0%
Baterie:
Baterii:2x 12V/9Ah
Tensiune DC: 2 x 12 V
Timp de incarcare: 4h la 90%
Conexiune:
Priza CEE 7/3(tip F): 2
Priza IEC C13: 2
Intrari: C14
Software: WinPower
Port USB
Suport HID
Protectie RJ45/RJ11
Intretinere:
Nivel de zgomot: <45 dB
Temperatura: 0°C – 40°C
Umiditate: 0% - 90% (fara condens)